O nás

HISTORIE

Květinářštví Cool Flowers bylo založeno v roce 2013. Na úplném začátku fungovalo jako malý internetový obchod se zakladatelkou Jaroslavou Strecul. Tehdy byla schopna udělat do 20 zakázek měsíčně. V současné době Cool Flowers tvoří 10členný tým v designovým květinářství v centru Prahy produkující více než 600 jedinečných kytic měsíčně.

O TOM, CO DĚLÁME

Milujeme květiny a tu práci, kterou děláme. Všechny kytice, košíky, anebo jiné květinové kompozice jsou vytvořené z unikatních druhů květin, které objednáváme přímo z Holandska. „Nejsme klasické květinářství“, na druhy květin, které používáme zřídka kdy narazíte v jiných květinářstvích. Naším cílem je pro Vás najít vždy něco zajímavého, nevšedního a nabídnout Vám to nejlepší každý den. Květiny dovážíme čtyřikrát týdně, proto si můžete být jistí, že květiny budou pokaždé čerstvé.

Snažíme se, aby naše kytice nikdy nebyly stejné. Každá je pro někoho jiného a do každé dáváme kousek ze sebe.

JAK TO DĚLÁME

Práce s květinami je tvůrčí proces. Důležité je nepospíchat a zapojit kreativitu, proto vytvoření jedné kompozice naším floristům trvá od 40 do 90 minut, v závislosti na její velikosti. Nechceme, abyste museli čekat, a proto je vždy lepší nám dopředu sdělit Vaše přání přes telefon nebo objednávkový formulář. Kytici připravíme před osobní návštěvou našeho květinářství, případně přivezeme na sjednané místo. Pokud se na nás i přes časovou náročnost chcete dívat v procesu vázání, nabídneme Vám čaj nebo kávu, abyste se u nás cítili ještě příjemněji.

TÝM

Kirill Stretcul — Sales Manager
Vím všechno o našich květinách, sleduji jejich sezónnost a dostupnost. V případě, že zavoláte do našeho květinářství, rád Vám poradím při výběru.
Tel.: +420775683780 (Whats’app, Viber, Telegram)

Jaroslava Stretcul — COOLFLOWERS CEO
Moje práce se spočívá v tom, že se starám fungování našeho květinářství a pracuji na jeho přirozeném růstu a vývoji. Komunikuji s našimi dodavateli ohledně dovozu nejlepších květin a floristického materiálu.
Kromě toho se setkávám s obchodními partnery a řeším nové zakázky.
e-mail: [email protected]

Sofia Kamyshan — Art director
Pracuji na image Cool Flowers. Ať se jedná o náš kamenný obchod, webové stránky, anebo komunikaci na sociálních sítích. Současně je mojí prioritou hledat nové druhy květin, případně hledat s Jaroslavou pivoňky uprostřed prosince. Kontroluju kvalitu zpracovaných objednávek a každou z nich si pamatuji. Ráda si s Vámi promluvím o květinové výzdobě narozenin, výročních oslav nebo o svatbě Vašich snů.

Florists team
Ahoj! Setkáte se s nami při osobní návštěvně našeho květinářství. Vždycky Vám pomůžeme při výběru květin, uvážeme kytku, anebo přijmeme Vaši objednávku.

Rádi se vám budeme osobně věnovat v butiku v Praze:     Šafaříkova 456/3, Prague 2 – Vinohrady

Otevírací doba prodejny: Mon-Fri 9:00 – 19:00       Sat-Sun 10:00 – 15:00

Kontaktujte nás na telefonu: +420 775683780 (Whatsapp, Viber, Telegram)

E-mail: [email protected]

Перезвоните мне
CALL ME
+
Call me!