Svatební kytice Praha

Ať už plánujete malou či velkou svatbu, svatební kytice by v rukách nevěsty rozhodně neměla chybět. Vyplatí se ji začít řešit s dostatečným předstihem, abyste měla čas najít takovou, která se vám na první pohled zalíbí. Pokud vás nebaví procházet květinářství a tam vybírat z tištěného katalogu nebo složitě domlouvat termín převzetí, vše snadno vyřešíte v našem online květinářství.

Navíc máte jistotu, že vybrané květy jsou nejen dle vašich představ, ale také jsou čerstvé. S takovou svatební kyticí budete při obřadu vypadat naprosto úchvatně. Vynikne též na fotografiích a i ve váze vydrží dlouho čerstvá. Kromě bohatého sortimentu sázíme také na profesionální a osobní přístup našich floristů, kteří při vázání svatební kytice vezmou v úvahu veškerá vaše přání.

Svatební kytice většinou kombinují více květin dohromady. Nic nezkazíte ani pugétem růží, tulipánů nebo jiných oblíbených květin. Kromě růží naše floristky používají také gerbery, chryzantémy, karafiáty, orchideje, lilie, stračky, frézie a mnohé další.

Spousta květin také podléhá sezóně a svatební kytice na jaře tak může vypadat úplně jinak než na podzim. U nás jsou vždy k dostání sezónní květiny a kytici samozřejmě přizpůsobíme vaší svatební barvě. Dále zajistíme kompletní návrh designu na svatbu včetně konceptu svatby. Obstaráme polygrafie, stolní dekorace (textilní, květinová výzdoba, nádobí), fotografa či foto koutek a poskytneme i další související služby.

 Svatební kytici si u nás v Praze můžete osobně vyzvednout nebo si objednat její dodání na svou adresu. Svatební kytice rozvážíme po celé Praze zaplatíte pouze 149 Kč. Pro více informací o našem portfoliu svatebních služeb nás kontaktujte na telefonní číslo 775 683 780