Zobrazení 1–12 z 13 výsledků

Kytice na míru vašim představám

Vybíráte květiny pro speciální příležitost? Hledáte vhodnou kytici na svatbu, k narozeninám, jmeninám nebo k výročí? V naší nabídce vázaných kytic na vás čekají jen ty nejkrásnější. Kytice jsou laděné do výrazných i pastelových odstínů a kombinují různé druhy květin – například růže, tulipány, gerbery, chryzantémy, karafiáty a další.

Kytici si můžete vybrat na základě vlastního vkusu i na naše doporučení. V současnosti jsou moderní především kulaté kytice, které se hodí pro každou příležitost. Nejčastěji se jedná o kytice růží nebo například o kytice tulipánů v kombinaci s dalšími květinami a přízdobou.

Kytice tulipánů a růží s rozvozem po Praze

Zatímco tulipány jsou spíše jarní a letní květiny, které nabízejí celou paletu barevných odstínů a kytice z nich se hodí pro různé příležitosti, tak růže jsou celoroční záležitostí, která nikdy nezklame. Krásné jsou nejen tmavě červené, ale také růžové, bílé, žluté, oranžové nebo fialové růže. Kytice tulipánů i kytice růží a dalších květin rozvážíme po Praze a rádi je doručíme dle vašich specifických požadavků na libovolnou adresu. Kytici si samozřejmě můžete přijít i osobně převzít do našeho online květinářství.