Zobrazení 1–12 z 13 výsledků

Krásné růže Praha

Růže patří mezi tradiční květiny, které se využívají při vázání kytic. Potěšíte jednou růží, můžete darovat pugét růží nebo si prohlédnout naši nabídku již hotových uvázaných kytic, v nichž růže často dominují. Kytice růží okouzlí každou ženu a rozhodně s ní tak nemůžete nic zkazit.

Dle svého rozpočtu nebo i podle příležitosti stačí zvolit malou, střední nebo velkou kytici, která vyjádří vaše pocity k obdarovanému. Růže můžete darovat nejen z lásky. Kromě výročí se hodí též k narozeninám, jmeninám, na svatby i pro další různé příležitosti. Jelikož jsou růže dostupné v celé škále barevných odstínů, nabízejí opravdu zajímavé možnosti.

Náš obchod nabízí krásné růže z Anglie, Kolumbie a Ekvádoru. Jedná se například o zahradní růže (garden spray roses), které patří mezi nejoblíbenější a také nejžádanější drobné odrůdy. Mají dokonale vrstvené okvětní lístky a kromě rudé barvy jsou dostupné v celé škále dalších atraktivních odstínů. Na jedné stopce se nachází přibližně tři až čtyři květy a ze zahradních růží jdou tak vázat nádherné kytice.

Doručování růží v Praze

Než abyste šli do květinářství a tam vybírali vhodné růže, podívejte se do naší nabídky, v níž naleznete opravdu krásné růže podle svých představ. Jejich plné květy vás opravdu nadchnou. Kromě klasických červených růží pro vás máme také krémové nebo růžové růže. Oblíbené jsou také odstíny clementine, vintage, sorbet nebo lavender.

Pokud se nemůžete rozhodnout, která z barev se vám nejvíce líbí, doporučujeme zvolit pugét růží namíchaný ze všech odstínů. I ten vypadá opravdu překrásně. Růže doručujeme po celé Praze nebo si hotovou kytici můžete u nás vyzvednout osobně. Stačí jenom vyčkat na potvrzení objednávky. Již za 2 hodiny mohou být naše krásné růže připravené pro osobní odběr.