Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.

Chcete někomu ze svých blízkých darovat kytici tulipánů? U nás máte jedinečnou příležitost zakoupit krásné holandské tulipány, a to jak ve formě naaranžované kytice, kdy je doplňují i další jarní květiny, nebo jako tzv. mono-kytici, která vypadá rovněž moc krásně. Tulipány se těší velké oblibě především pro celou škálu barevných odstínů, v níž se nabízejí.

Dále jsou vyhledávané pro svou vysokou trvanlivost, protože i po několik dní ve váze vydrží stále krásné. Příjemně voní a umožňují vytvářet rozmanité kytice pro různé příležitosti. Kytici tulipánů můžete vyzkoušet na svatbu, darovat ji k narozeninám nebo k výročí či k jiné radostné příležitosti.

Jestliže si zvolíte kytici pouze z tulipánů, můžete je pořídit v jedné barvě nebo si je nechat barevně namíchat – záleží pouze na vaší preferenci. Zatímco bílé a růžové tulipány jsou symbolem nevinnosti, červené se dávají z lásky a fialové, žluté či oranžové se hodí pro celou škálu dalších příležitosti. V našem online květinářství pro vás připravíme kytice z plných i jednodušších květů. Tulipány jsou dostupné v mnoha překrásných druzích.