Zobrazení 1–12 z 13 výsledků

Balonky Praha

Žádná narozeninová oslava nebo party se neobejde bez balonků. Balonky jsou také vhodným narozeninovým dárkem k pugétů růží nebo i k jiné kytici. Abychom vám ulehčili práci s jejich sháněním, nabízíme vám je i u nás v obchodě. Kromě kytic zde tak zakoupíte celou škálu dalších dárkových předmětů.

Jedná se sice o maličkosti, obdarovanému ale udělají velkou radost. Kromě balonků nabízíme třeba i čokolády, přání, plyšáky nebo lahve s vínem. Vraťte se s námi a s nafouknutými balonky zpátky do dětských let.
Balonky u nás v Praze zakoupíte v celé škále odstínů. Prodáváme je v několika různě barevných sadách, které jistě sklidí velký úspěch. Sady balonků obsahují čtyři až pět kusů, nafouknutých héliem. Rozměry jednoho balonku jsou 30 centimetrů.
Kromě klasických tvarů nabízíme také speciální fóliové balonky ve tvaru srdce nebo hvězdy. Balonky spolu s květinami dovážíme po celé Praze. Objednat si je u nás můžete i na poslední chvíli. Potěšíme vás jejich rychlým dodáním na vaši adresu. Rovněž umožňujeme osobní vyzvednutí objednávky.